Kurs Makijażu Permanentnego KRESKI

Cena: 999 999,00 zł 999999.00
ilość szt.
Zyskujesz 9 999 990 pkt [?]

Opis

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ KURS MAKIJAZU PERMANENTNEGO KRESKI?

Kurs MAKIJAŻU PERMANENTNEGO KRESKI przeprowadzany w AKADEMII KOSMETOLOGII skierowany jest do osób chcących rozszerzyć wiedzę dotyczącą prawidłowego oraz bezpiecznego przeprowadzania zabiegu makijażu permanentnego oczu oraz udoskonalić swoje umiejętności, wykorzystując w prawidłowy sposób narzędzia do tego przeznaczone. Jeżeli Twoje klientki nie wyobrażają sobie makijażu bez kreski na górnej i dolnej powiece, powinnaś posunąć im pomysł o posiadaniu jej na stałe. Twoje Klientki Zaoszczędzą na czasie w codziennym makijażu i zyskają idealny rysunek, którego nie sposób wykonać samodzielnie. Ale przede wszystkim ich oczy będą wyglądać pięknie w sytuacjach, które nie sprzyjają posiadaniu makijażu, na przykład na basenie czy w łóżku. Na pewno spodoba im się taka alternatywa! Szkolenia w naszej AKADEMII przeprowadzane są w trybie zarówno INDYWIDUALNYM jak i GRUPOWYM dzięki czemu Kursant może zdecydować o formie odbywania kukrsu, jaka interesuje go najbardziej. Każde szkolenie z zakresu makijażu permanentnego oczu składa się zarówno z części teoretycznej jak i praktycznej. Taka forma pozwala kursantowi zdobyć wiedzę niezbędną do samodzielnej pracy podczas wykonywania usługi makijażu permanentnego oczu Kursant pozna najnowsze techniki wykonywania makijażu permanentnego, zapozna się także z narzędziami i kosmetykami profesjonalnymi przeznaczonymi do tego zabiegu. Szkolenia w AKADEMII KOSMETOLOGII odbywają się na kosmetykach profesjonalnych znanych marek wraz z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu kosmetycznego potrzebnego do pracy przy oczach. Podczas szkolenia kursant pracuje na modelach.

Teoria

 • Fizjologia skóry
 • Wizaż w makijażu permanentnym
 • Dokumentacja pisemna (karta zabiegu, karta zdrowia)
 • Dokumentacja fotograficzna
 • Zasady aseptyki i higieny
 • Wymogi Sanepidu
 • Cel zabiegu i uzyskiwany efekt
 • Ocena oczekiwań klientów
 • Przeciwwskazania do zabiegu
 • Przygotowanie klientów oraz stanowiska do zabiegu
 • Zasady aplikacji znieczulenia
 • Procedury zabiegowe
 • Możliwe powikłania po zabiegach
 • Analiza kolorystyczna. Teoria barw
 • Rodzaje pigmentów

Praktyka

 • Zalecenia pozabiegowe
 • Makijaż permanentny oczu
 • Ćwiczenia na żywch modelach

Kurs Makijażu Permanentnego Oczu Poziom EXPERT
Poziom ten polecamy osobom, które chcą być ekspertami z zakresu makijazu permanentnego oczu i takim, które potrzebują dużo praktyki. Stopień ten skierowany jest do osób chcących dążyć do perfekcji. Po zakończeniu tego kursu, kursant jest idealnie przygotowany do pracy z własnymi klientkami. Jeżeli nie jesteś pewna swoich umiejętności to ten kurs z pewnością spowoduje, że zostaniesz ekspertką. Podczas tego szkolenia wykonasz wiele zabiegów modelkach. Nauczysz się jak prawidłowo wykonywać zabieg makijażu permanentnego oczu. Otrzymasz Certyfikat Master. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku - koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Kurs Makijażu Permanentnego Oczu Poziom ADVANCED
Poziom ten skierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z MAKIJAŻEM PERMANENTNYM OCZU i nie posiadających żadnego doświadczenia w tej dziedzinie. Podczas takiego szkolenia, kursant nabywa zarówno wiedzę teoretyczną jak i szkoli swoje umiejętności na modelach. Nauczysz się jak prawidłowo wykonywać makijaż permanentny oczu. Jeżeli masz obawy czy kurs jednodniowy jest dla Ciebie wystarczający, polecamy właśnie ten poziom. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelki do ćwiczeń podczas szkolenia. Oferujemy również certyfikaty w innym języku - koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

Kurs Makijażu Permanentnego Oczu Poziom STANDARD
Poziom I to kurs indywidualny jednodniowy, podczas którego poznasz technikę wykonywania MAKIJAŻU PERMANENTNEGO OCZU z zastosowaniem najwyższej jakości produktów znanych marek oraz wysokiej jakości sprzętu . Podczas tego szkolenia kursant nabywa zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną. Otrzymasz wszystkie informacje, jakie powinna znać każda lingeristka. Zdobytą wiedzę kurant praktykuje na modelach. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku - koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować, prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta.

INFORMACJE DODATKOWE

AKADEMIA KOSMETOLOGII Międzynarodowa Szkoła Zdrowia i Urody została stworzona specjalnie z myślą o osobach poszukujących, profesjonalnych i rzetelnych szkoleń i kursów z zakresu Kosmetologii, kosmetyki i Medycyny Estetycznej. Akademia Kosmetologii jako organizacja jest Głównym Członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kosmetyczek i Kosmetologów oraz partnerem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Trenerów Kosmetyki i Kosmetologii. System nauki w AKADEMII został opracowany na podstawie bardzo szybko rozwijającego się rynku kosmetycznego oraz bazuje on na wiedzy ekspertów – lekarzy i kosmetologów z ogromną wiedzą praktyczną oraz wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Nasze szkolenia przeprowadzane są wyłącznie przez wyszkolone instruktorki z wieloletnim stażem. Szkolenie opiera się na zdobyciu praktycznych umiejętności jak również wiedzy teoretycznej. Każda Kursantka ma do dyspozycji w pełni wyposażone stanowiska pracy, wysokiej klasy urządzenia, akcesoria i produkty wyłącznie najwyższej jakości. Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami marek takich jak: BIOEVOLUTION. Szkolenie zostało przygotowane w oparciu o międzynarodowe standardy szkoleniowe oraz Państwowe Zasady Edukacji w Polsce. Wraz z ukończeniem kursu w naszej Akademii Kosmetologii Wiolety Czerwonka, otrzymasz konspekt szkoleniowy, certyfikat w języku polskim, wyżywienie, a także zapewnimy Ci modelkę. Oferujemy również certyfikaty w innym języku - koszt 50 zł. Każdy uczestnik naszego szkolenia uprawniony jest do zakupów z 5% rabatem na produkty, w które uczestnik szkolenia może zaopatrzyć się w naszej hurtowni kosmetycznej AVA. Zniżka obowiązuję w sklepie www.avagroup.pl, przyznawana jest każdemu kursantowi imiennie i jest wieczna (wielorazowa). Aby ją aktywować,prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta Rezerwacja W celu rezerwacji miejsca na szkolenie zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. Sprzedaży:
Justyna Romaniuk AVA GROUP tel. 530-940-740 mail: hurtowniaava@gmail.com http://avagroup.pl/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl