O nas

Instytut STREFA URODY powstał w 2003 roku z myślą o osobach, które nie zapominają o tym, jak ważna jest równowaga pomiędzy zdrowiem, dbaniem o urodę i rozwojem wewnętrznego piękna. Zdrowie i piękny wygląd daje każdemu człowiekowi siłę i jest motorem dobrego samopoczucia.

Zespół jaki tworzymy to najwyższej klasy specjaliści. Naszym zadaniem jest zadbanie o to by mogli Państwo nie tylko zachować młody wygląd oraz zgrabną sylwetkę, ale również zregenerować siły, zrelaksować ciało i umysł oraz zachować zdrowie. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesny i komfortowy Instytut STREFA URODY, miejsce o unikalnym charakterze, w których wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie pomoże dobrać indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonujemy wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości produktów naturalnych kosmetycznych i najskuteczniejszych urządzeń. Obecnie współpracujemy z najbardziej renomowanymi firmami kosmetycznymi – naszymi partnerami od wielu lat są są przede wszystkim Amerykańska Forma FOREVER, NovaSpa, Medicine Italian Estethic, ITP Esthetique , Environ, Dermalogica, Mediderma. Jesteśmy obecni na międzynarodowych targach kosmetycznych oraz kongresach medycyny estetycznej, by stale wzbogacać naszą wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetyki, kosmetologii, fizjoterapii oraz medycyny estetycznej i regeneracyjnej. Instytut STREFA URODY to od ponad 13 lat miejsce, w którym osoby zainteresowane swoim pięknem i dobrym samopoczuciem, znajdą wiedzę, wsparcie i najlepsze towarzystwo.

"Zobacz KIM JESTEŚMY"
"Zespół Instytutu Kosmetologii i Medycyny Estetycznej STREFA URODY"

 

mgr Kamila Słowik
Absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania kierunku Zdrowie Publiczne, magister kosmetologii z wieloletnim stażem. Specjalistka w zakresie pielęgnacji cer trądzikowych, problematycznych, naczyniowych i dojrzałych. Fachowiec z zakresu kosmetologii medycznej takiej jak laseroterapia, karboksyterapia, a także mezoterapia mikroigłowa i igłowa wykorzystywana w zabiegach rewitalizujących skóry twarzy oraz modelowaniu sylwetki. Szkoleniowiec z zakresu przedłużania rzęs oraz stylizacji brwi. Całym sercem zaangażowana w swoją pracę.

mgr Wioleta Czerwonka
Kosmetolog, Laseroterapeutka, Trener,
Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Kosmetyczek i Kosmetologów.
Manager Forever Living Products, Absolwentka Kosmetologii na WSIiZ w Rzeszowie.
Główny szkoleniowiec i współzałożycielka Międzynarodowej Szkoły Zdrowia i Urody AKADEMIA KOSMETOLOGII.
Od 16 roku życia jestem związana z branżą Wellness, która interesowała mnie już od najmłodszych lat przedszkolnych. Oczywiście wtedy najważniejszy był kolor na paznokciach i ładne warkoczyki ale już wtedy wiedziałam, że będę się tym zajmować w życiu zawodowym. Swoją wiedzę zdobywałam nie tylko na renomowanych uczelniach ale także na międzynarodowych szkoleniach. Moja pasja rozwijała się z roku na rok i w zasadzie nadal tak jest, z jedyna różnicą że większe doświadczenie zawodowe pozwali mi już pomagać wielu ludziom, którym zależy na zdrowiu, pięknym wyglądzie i dobrym samopoczuciu.
Najważniejszym moim celem zawsze był stały rozwój, dlatego dziś mogę powiedzieć, że jestem Ekspertem w dziedzinie zastosowania peelingów chemicznych w zabiegach leczniczych na skórę i laseroterapii . Ponadto jestem Podologiem i Linergistką. E dwie dziedziny nierozłącznie są związane z kosmetologią.
Jestem praktykiem z ponad trzynastoletnim doświadczeniem zawodowym i codziennie uczę się czegoś nowego. Największą wartością są dla mnie ludzie. Dlatego tak kocham swoją pracę – to codzienne wspaniałe doświadczenia z ludźmi.
Jako fachowiec specjalizuję się w chorobach skóry, począwszy od trądziku młodzieńczego skończywszy na głębokich bliznach. W swojej codziennej pracy stosuje kosmetyki amerykańskiej marki FOREVER bo te właśnie produkty dają pełne bezpieczeństwo dla moich klientów, i przede wszystkim SA wartościowymi produktami i najwyższej jakości.
Jako założycielka Instytutu STREFA URODY z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Nasze usługi. Dbamy przede wszystkim o ludzi, dbamy o Ciebie.
Zapraszam Państwa do mojego świata.

mgr Justyna Romaniuk
Magister inżynier Edukacji Techniczno – Informatycznej.
Absolwentka studiów wyższych na Politechnice Lubelskiej.
Swoje wykształcenie pedagogiczne chętnie wciela w życie podczas pracy z kursantami. Odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientami i organizację pracy recepcji. Z chęcią udzieli wszelkich informacji dotyczących naszych ofert i doradzi wybór najodpowiedniejszej formy odbycia szkolenia.

mgr Barbara Janda
Dietetyk, Podolog, Kosmetolog, Gastroenterolog
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Od 10 lat zajmuje się dietetyką medyczną i kliniczną, mającą na celu oczyszczenie organizmu i dożywienie, a tym samym wzmocnienie odporności. Ukończyła studia na Uniwersytecie Wiedeńskim kierunek: dietetyka, fizjologia człowieka, farmakologia, psychologia kliniczna, żywienie w chorobach wewnętrznych, alergologia, żywienie w chorobach onkologicznych, diabetologia i postępowanie w cukrzycy i tarczycy, parazytologia, genetyka, immunologia, epidemiologia żywieniowa, nietolerancja pokarmowa, choroby jelit, żywienie kobiet w ciąży i karmiących, dzieci i sportowców. . Zajmuje się leczeniem chorób metabolicznych a także indywidualną edukacją. Od 2013 doświadczenie zawodowe zyskało nowy wymiar w kierunku dietetyki ortomolekularnej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl