PYTANIA? ZADZWOŃ!

Szkolenia dla kosmetologów

Szkolenia – bez względu na branżę, mają na celu podniesienie kwalifikacji konsumentów oraz zwiększenie efektywności ich pracy. Mówi się, że inwestycja w siebie, to najlepsza inwestycja – a przecież nasz rozwój przekłada się także na rozwój przedsiębiorstwa w którym pracujemy. Tak naprawdę szkolenia i kursy są najlepszym i najszybszym sposobem na poszerzenie własnych kompetencji oraz zdobyciem przewagi nad konkurencją. Dokształcanie kadry pracowniczej korzystnie wpływa na profesjonalizm oraz jakość wykonywanej pracy.

Wykształcenie i doświadczenie w branży kosmetycznej i medycyny estetycznej to jedno – poznawanie innowacyjnych technik, rozwiązań i ‘bycie na bieżąco’ z trendami – to drugie. Każdy szanujący się kosmetolog nigdy nie powinien zasiąść na laurach – systematycznie powinien brać udział w szkoleniach, które pozwolą na poprawienie techniki i skorygują popełniane wcześniej błędy. Kilkudniowe, a nawet jednodniowe szkolenia pozwalają poznać skuteczniejsze metody wykonywanych zabiegów, rozwinąć zdobyte już wcześniej umiejętności, oraz poszerzyć nasze horyzonty.

 

Szkolenia

Ekspert Medycyny Estetycznej Ekspert Medycyny Estetycznej
Cena: 10 000,00 zł
Kurs BB Glow. Kurs Grupowy Kurs BB Glow. Kurs Grupowy
Cena: 0,00 zł
zobacz więcej
Kurs HIFU Kurs HIFU
Cena: 2 500,00 zł

Kursy kosmetyczne Rzeszów

 

Dlaczego warto brać udział w szkoleniach?

Uczestnictwo w szkoleniach z kosmetologii i medycyny estetycznej pozwala nam poprawić technikę oraz skorygować ewentualne błędy, które często spowodowane są monotonią pracy. Jeśli cały czas pracujemy na kilku osobach o określonych rysach twarzy, brwiach czy rzęsach to przyzwyczajamy się to pewnego schematu działania. Biorąc udział w szkoleniach pracujemy na różnych modelkach – każda wygląda inaczej, ma inny problem i wymaga ‘obrania innej techniki’. Dzięki temu uelastyczniamy się i potrafimy dopasować się do indywidualnych cech klienta. Kursy pozwalają pozbyć się rutyny i nabyć nowe umiejętności. Zdobywamy ‘świeżą’ wiedzę, poznajemy nowe urządzenia, nowe techniki, a w ten sposób zwiększamy swoje kwalifikacje.

Każde odbyte szkolenie daje nam jakąś wartość, jednak zanim zdecydujemy się na kurs, warto bliżej przyjrzeć się placówce szkoleniowej i zrobić mały rekonesans. W dzisiejszych czasach każdy może zorganizować szkolenie – każdy może wydrukować certyfikaty i się na nich podpisać – lecz nie w tym rzecz. Chodzi o to, by wybrać trenera od którego warto się uczyć. Odbyte szkolenie to nie tylko kolejny dyplom na ścianie – to przede wszystkim doświadczenie, wiedza oraz zaangażowanie trenera – a z tym paradoksalnie jest dość ciężko.

 

Kurs kosmetyczny Rzeszów

 

Ogólnopolska Akademia kosmetologii oferuje szeroką gamę szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz makijażu. Oprócz tego – współpracujemy z PARP oraz KFS, dlatego też możesz skorzystać z dofinansowania i wziąć udział w naszych szkoleniach. Pomagamy przygotować wszystkie potrzebne dokumenty do złożenia wniosku i nie pobieramy za to żadnych opłat. Co należy zrobić? Wystarczy skontaktować się z nami, a my zajmiemy się resztą.

Prowadzone przez nas szkolenia możemy podzielić ze względu na ich formę oraz poziom zaawansowania. Mamy trzy rodzaje szkoleń – Basic, Master i Global. Różnią się one czasem trwania, poziomem zaawansowania i często też tematyką. Poza tym, kursy mogą odbywać się w trybie indywidualnym lub grupowym.

Szkolenia w trybie indywidualnym

Szkolenia indywidualne to szkolenia ‘jeden na jeden’ – jesteśmy my, trener oraz modelka – na której będą wykonywane wszystkie zabiegi. Jest to forma dedykowana osobom początkującym – uwaga specjalisty, który prowadzi szkolenie, skupiona jest tylko na jednym kursancie – szybciej więc zauważy ewentualne błędy czy niedociągnięcia.

Indywidualne szkolenia to również ogromna wygoda jeśli chodzi o terminy. Ustalane są one indywidualnie i dopasowane do oczekiwań i preferencji kursanta. Nie musimy podporządkowywać się do grupy i do odgórnie ustalonego terminu – tutaj wszystko ustalane jest pod uczestnika. Chciałbyś odbyć kurs w środku tygodnia? A może bardziej odpowiada Ci weekend? Skontaktuj się z nami i wszystko ustalimy!

 

Szkolenia kosmetyczne Rzeszów

 

Szkolenia indywidualne z oczywistych względów są nieco droższe, niż szkolenia grupowe. Dlaczego tak jest? Nie da się ukryć, że indywidualne szkolenia są najefektywniejszą formą nauki. Można tutaj wyobrazić sobie nauczyciela podczas korepetycji – jeśli uczeń jest tylko jeden, to korepetytor poświęca mu maksimum uwagi oraz czasu. Za cenę szkolenia otrzymujesz indywidualne podejście, zaangażowane, ogrom wiedzy i wieloletnie doświadczenie trenera w dowolnym – wybranym przez Ciebie terminie. Zyskujesz pełen pakiet korzyści – jednak wiadomo – trzeba za niego zapłacić.

Jak można obniżyć cenę szkolenia indywidualnego?

Szkolenie w trybie maksymalnie dwie osoby

Oczywiście nie ma sytuacji bez wyjścia – dlatego też, organizujemy szkolenia w trybie maksymalnie dwie osoby. Wtedy cena szkolenia jest niższa, a oprócz nas jest jeszcze tylko jedna osoba. Bardzo kameralna grupa wciąż pozwala na indywidualne i bardzo dokładne podejście trenera do każdego uczestnika

Szkolenia grupowe

Szkolenia grupowe dedykowane są osobom, które chcą się szkolić i podnosić swoje kwalifikacje, jednak ich budżet nie jest aż tak wysoki. Grupowe szkolenia prowadzone są bardzo rzetelnie. Trener – pomimo większej ilości kursantów (kilka osób) nadal wykazuje indywidualne zaangażowanie. Uczestnicy mają okazję uczyć się nie tylko teorii, ale też praktyki. W szkoleniu biorą udział także modelki, na których kursanci ćwiczą zabiegi z nowej dziedziny. Każdy ma okazję poćwiczyć i nabrać wprawy.

Szkolenia grupowe to dobra okazja nie tylko na doszkalanie własnych umiejętności, ale też na nawiązanie nowych znajomości. Branie udziału w kursach pozwala nam poznać trenerów oraz osoby z branży. Można porozmawiać o praktykowanych technikach i wymienić się doświadczeniami.

Biorąc udział w szkoleniach tak naprawdę poprawiamy swoją efektywność – wdrażamy nowe rozwiązania, korygujemy błędy, poznajemy nowe produkty i urządzenia z branży beauty. Oprócz tego, uczestnictwo w szkoleniach zwiększa wewnętrzną motywację pracownika – czuje się doceniony i potrzebny. Można skorzystać z dofinansowania szkoleń PARP lub KFS.

Podnosząc swoje kwalifikacje podwyższamy standard firmy oraz zyskujemy przewagę nad konkurencją. Szkolenia – zarówno te grupowe, jak i indywidualne to zysk zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Dokształcanie się i swoich pracowników powinna być podstawą każdego biznesu, bo za każdym sukcesem firmy – stoją ludzie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl